Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů.
Po dlouhém zvažování jsem nakonec souhlasila a do organizace této několika měsíční hry se pustím sama. Snad se to bude dařit a děti si hezky zahrají. Začneme 10.2. a končit budeme s koncem letních prázdnin. Hra bude mít tři části :

- v té první která bude probíhat od února do dubna budou děti vydělávat herní peníze na nákup potřebného vybavení na dalekou pouť. Peníze bude možný získat za body. Body budou za pochvalné kartičky, za drobné i větší hry, ale i za jiné oddílové akce. Body budou hráči později moct vyměnit také za životy a části mapy. 

- ve druhé části hry probíhající od dubna do začátku srpna budou hráči přecházet přes plánek k hledané zemi Divokých koní. Každé políčko na plánku bude mít svou vzdálenost, kterou budou muset ujít i ve skutečnosti. Také tam bude několik políček s úkoly, jež bude potřeba splnit a několik měst, skrz něž se bude muset projít, aby se doplnily zásoby. Za splněný úkol bude opět možné získat body.

- ve třetí a poslední části probíhající během srpna budou hráči již v zemi Divokých koní. Podle mapy, kterou si z dílků sestaví, budou muset odhalit 7 různých pastvin, na nichž se divocí koně zdržovali. Na každé pastvině bude část polohy pastviny osmé, kde se stádo nalézá momentálně. Jakmile hráč polohu vyluští, bude se na ní muset co nejdříve dostat, aby získal divokého koně. Divocí koně budou mít různé hodnoty, za něž je odkoupí kupec. Za utržené peníze si budou poté moct hráči v herním obchůdku koupit nějaké ty drobnosti. 

Poslední část bude zakončena poutí ze země Divokých koní zpět do města, odkud se vyšlo. Jelikož je nepravděpodobné, že by všichni dokončili hru ve stejný den, bude tato pouť zařazena na nejbližší možný den poté, kdy první z hráčů chytí svého koně.

V první části budou herními dny úterky a čtvrtky. Každé úterý bude možné hrát venkovní hry vždy na Sokolišti od 15:30 - 17:00. Každý čtvrtek mezi 17:00 a 17:30 bude možné na Husově náměstí vyzvedávat a odevzdávat písemné úkoly a odevzdávat pochvalné kartičky. Body za kartičky se budou hráčům zapisovat do herních karet. Dalšími herními dny budou volné soboty, neděle a svátky nebo prázdniny, vždy předem oznámím zda daná akce bude či ne zařazena do hry.

 
ZASE BRZY JUKNĚTE, CO SE STALO NOVÉHO.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one