Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů.

Do Neratovic jsme měli dlouhou a náročnou cestu. Jeli jsme tam totiž rovnou z běžeckých závodů. Busem a tramvají jsme se propracovali na stanici Ládví, odkud nám přidali novou linku busu a lépe se nám cestovalo. Hned na zastávce jsme se sešli s Mišovičovými a s kamarádkou Martou. Skoro celou cestu autobusem jsme jí nadšeně vyprávěli, jak jsme běhali a co se nám tam líbilo a co nelíbilo a jak to bylo těžký a tak podobně. Bylo to fajn. O pár zastávek později přistoupil i David a v Neratovicích už byl Ondra a dokonce si zahrála svůj první turnaj i Evička, která jej doprovázela.

Neratovice 19.4.2015 (2).jpg
Neratovice 19.4.2015 (5).jpg

Na hřišti už byla spousta velkých dětí a tak jsem utrousila poznámku o tom, že se dneska budou kontrolovat rodné listy. Přišlo jim to vtipné, ale myšleno to bylo vážně. Sám pořadatel si mě hned zavolal a ptal se mě, jak je to v pravidlech s věkem juniorů. Řekla jsem, že za juniory můžou hrát do dne svých třináctých narozenin. Vzal to globálně a prohlásil, že ti velcí komplet hrát nebudou. I když nehráli, člověk na ně musel dávat pozor, protože se cpali hráčům pomalu až do důlku. Dopadlo to tak, že dva z nich musel pořadatel vykázat ze hřiště, když už to opravdu přeháněli.

Neratovice 19.4.2015 (7).jpg
Neratovice 19.4.2015 (8).jpg

I podvádění se objevilo. Tentokrát to Gabča hned nahlásila a Miloš, který ani ten zápas nehrál, se přiznal, že kuličku odkopl. On ovšem tvrdil, že omylem. Ale ostatní nezaujatí by přísahali, že to bylo schválně. Jinak dělali chyby, které ani neberu jako úmyslné podvádění, ti nejmenší. Sešli se tam tři - Leo, Zolík a Láďa.

Neratovice 19.4.2015 (9).jpg
Neratovice 19.4.2015 (12).jpg

Leovi to docela šlo, občas se mu i nához povedl hezky, s Barčou i Simonou z těch větších hrál docela vyrovnaně. Zolík mě překvapil, narozdíl od loňského roku nedělal blbosti a bylo vidět, že trénoval. Taky se pochlubil, že ve škole má samé jedničky a vůbec nezlobí. Už ani nebylo potřeba na něj dohlížet. Láďa byl na turnaji poprvé a potřeboval vždy vedení staršího hráče anebo dohled, aby nehrál mimo pořadí. Takže uhlídat ty malé nebylo zdaleka tak náročné jako uhlídat ty velké, co ani nehráli a Miloše.

Neratovice 19.4.2015 (13).jpg
Neratovice 19.4.2015 (19).jpg
ZASE BRZY JUKNĚTE, CO SE STALO NOVÉHO.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one