Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů.

Na turnaj bylo přihlášeno opravdu hodně lidí, jelikož nešlo pouze o to hraní kuliček, ale probíhala i velice důležitá volba. A to volba nového prezidenta kuličkového svazu, jeho tajemníka a členů výkonného výboru. Hlasovalo se v přestávce turnaje i o dalších věcech, ale ty byly tak zajímavé, že přihlížející Kryštof okamžitě usnul. Nakonec byl opravdu slušným rozdílem hlasů zvolen za odstupujícího Petra Šejbu Daniel Beseda, který shodou okolností pořádal i tento turnaj. Jinak podotknu, že kandidáti na tento post byli tři a to zvolený Dan, pak Martin Adamec a Zbyněk Fojtík. Tajemníkem se stal, jako doposud, Pavel Zoufalý. No a do výboru kandidoval i Ondra, ale nakonec se tam o dva hlasy nedostal. To je asi to nejdůležitější, co se na valné hromadě kuličkového svazu odehrálo a teď k turnaji.

Fotografie1110.jpg
Fotografie1105.jpg
Fotografie1118.jpg
Fotografie1112.jpg
Takže, bylo na něj přihlášeno opravdu hodně lidí, ale z toho jenom 5 juniorů a z nich navíc 3 Pišišvorové. Takže mě trochu tenhle počet zklamal. Začínám se malinko obávat, aby se turnaje juniorů nestaly klubovým bojem Pišišvorů. Ale přestože jich tam byla početní převaha, Filipa Kokeše se jim opět udolat nepodařilo. Jako jediný postoupil ze základní skupiny až do pavouka a bylo hned jasné, že celý turnaj vyhraje. O druhém místě bylo také jasné v podstatě hned po rozřazení do dohrávek. Sice to nebylo úplně spravedlivé, ale na druhé místo se dostala Gabča. Nevím jak je to možné, ale s méně body než Nikolas postoupila do dohrávek o vyšší místa. Ten systém hodnocení juniorů se mi vůbec nelíbil. Nikdy dřív jsem o tom nepřemýšlela, nebylo totiž tak evidentní, že je nespravedlivý, ale tady mě to hodně zarazilo. K Nikovi do skupiny šel i Aleš a díky tomu, že hned v prvním kole vyhrál kontumačně, když mu nepřišel soupeř, nakonec i Nika porazil a skončil na třetím místě. A konkrétně?

No mě se nehrálo až tak špatně, ale žádný zázrak to taky nebyl. Dostala jsem se, nevím co jsem komu provedla, do nejtěžší skupiny, jaká vůbec mohla být. Hned jako první mě porazil Jirka Bernat. Po něm si na mě smlsnul Martin Dostál. Další zápas se Zbyňkem Fojtíkem už jsem měla mnohem vyrovnanější a vypadalo to, že se konečně rozehrávám. Ale Martin Adamec mě vyvedl z omylu, když mi to natřel a vcelku velkým rozdílem. Ve zbylých zápasech ale přecijen nastal obrat k lepšímu. Podařilo se mi nejprve porazit pana místostarostu Zákolan a po něm i Martu Nedvědovou a Petra Šejbu. Bohužel mi k postupu ze skupiny chyběl právě ten 1 bod, který jsem zbytečnými chybami ztratila se Zbyňkem. A tak jsem vypadala do dohrávek o 33. až nevím sama kolikáté místo. Útěchou mi mohlo být, že tady už jsem všechny zápasy vyhrála a skončila tedy to jedno jediné místo za těmi, kterým se podařilo postoupit ze skupin. A shodou okolností i za Zbyňkem. Určitě na tomto dílčím úspěchu mělo velký podíl i to, že jsem se přesunula na poměrně lepší hřiště, kde mi to opravdu šlo tak, jak jsem chtěla. Hned v prvním kole jsem porazila Annu Kokoškovou. Na další soupeře si nějak nevzpomínám, ale dostala jsem se do souboje i s Lenkou Nedvědovou a nakonec i s Gabčou. Vyhrála jsem nejprve s odřenýma ušima a potom s velkým rozdílem. Nahazování mi šlo dobře až v dohrávkách. Cvrnky se mi vedly také lépe až tam, i když i ve skupině jsem měla pár hezkých dalekých rovnou do důlku. Celkově jsem se svojí hrou spokojená akorát při zápase se Zbyňkem a potom v dohrávkách, kde jsem dělala minimum chyb. 

Fotografie1135.jpg
Fotografie1143.jpg
Fotografie1148.jpg
Fotografie1151.jpg
ZASE BRZY JUKNĚTE, CO SE STALO NOVÉHO.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one