Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů.
Z důvodu rozbití monitoru a tedy mnohem nižší možnosti využít internet zadávám nultou stopu, která je zároveň i startovním místem, již dnes.

ZDICE - ROZCESTÍ U VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ
START Z TOHOTO MÍSTA MOŽNÝ OD SOBOTY 29.8. 12:00
jinak start hry (nákup potravin, dojezd ke startu atp.) dle dohody od 7:00 tohoto dne.

Pozor toto místo je zároveň místem startu (je tam první stopa) i kontrolním bodem (je tam kontrolní kód) což se běžně nepoužívá.

Umístění kontrolních kódů bude provedeno v časovém období Pátek 28.8. dopoledne až sobota 29.8. do 12 hodiny. V opačném směru než půjdou hráči (tzn. v místě startu bude stopa uložena jako poslední).

A ještě dodám, že místo uložení stopy nemusí být vždy místem uložení kontrolního kódu či zadání k úkolu.
Stopa vždy obsahuje popis, kde se nachází stopa další (tedy udává přibližnou cestu).
Stopa obsahuje i zadání úkolu případně popis, kde je schované zadání úkolu. Pokud tam ani jedna informace není, žádný úkol se v daném místě neplní.
Stopa obsahuje kontrolní kód anebo popis místa či radu, kde se kontrolní kód nachází. Ke každé stopě náleží jeden kontrolní kód.

V případě (nemělo by se to stát) že by oddíl nemohl kontrolní kód nalézt je nutné alespoň zapsat číslo stopy a co nejdetailnější popis místa jejího uložení (např. stopa 5 byla u rozcestí modré a červené uložena v plastové krabičce zelené barvy pod velikým kamenem u lípy).
Za nenalezení kódu bude časová penalizace, taktéž za vynechání úkolu. Bude to tolik, aby hráči kteří si dali s hledáním či plněním práci byli vždy ve výhodě, i pokud budou pomalí, oproti hráčům co se na to vybodli Emotikona smile.

Povinná i povolená výbava stejná jako u ZDK mimo jídlo, tam je větší rozsah dostupných surovin.

Psaní cestovních deníků vítáno a prosím o zapisování průběhu plnění úkolů a nezapomeňte na zapsání časů a výsledků a jejich odeslání společně s kontrolními kódy. Kódy zapisovat v pořadí, usnadní to kontrolu.

Dalšího už mě nic nenapadá, takže hodně štěstí, pevné nervy, silné nohy, statečná srdce, velkou vůli a užijte si překrásnou přírodu, kterou budete putovat.

ZASE BRZY JUKNĚTE, CO SE STALO NOVÉHO.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one