Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů.

SOBOTA 9.5. v Kouřimi pod patronátem paní starostky

Na koloběžky opět nejeli jsme pěšky :) ale s využitím našich strojů. Na tento závod jsme se těšili, i když účast byla o pár lidiček menší než při předchozím ročníku. Ono tam celkově bylo mnohem méně lidí. V důsledku toho se slučovaly kategorie kluků a holek dohromady a vystoupat na stupně vítězů pak bylo mnohem složitější. I přesto se nám v slunečném odpoledni dařilo a ani já jsem nezklamala a opět v kategorii dospělých obhájila prvenství. Ale závod to byl velmi náročný a musela jsem bojovat ze všech sil. Trať byla technicky náročná, pro rychlé jezdce nic moc a tak jsem měla co dělat, abych se probojovala před týmového kolegu Ondru.
Z oddílu jsme měli trojnásobné zastoupení v kategorii těch nejmenších, předškoláků. Bohužel ani jednomu z trojice závodníků se nepodařilo jet dostatečně rychle na nějaké lepší umístění. Nejpomalejší byla Bětuška, která si jízdu užívala a smála se. Hrozně jí to bavilo, chtěla se pak ještě vozit dál.
Další mrňous, co to ještě pořádně neuměl sám byl Kryštůfek. Rovnováhu mu pomáhal udržovat a vodiče mu dělal Nikolas. I Kryštůfka to bavilo a chtěl jezdit po závodě znovu. Ale ani on nebyl dostatečně zkušený aby se popral s tratí sám.
To Leonard už letos nepotřeboval žádnou pomoc, jenom jsme mu pořádně fandili a povzbuzovali ho. Jel moc hezky, všechno zvládal a neporazil jedinou pamětihodnost v zatáčce.

Gabča měla jako jediná situaci o něco snazší. Přestože se jinak pro malý počet závodníků kategorie slučovaly, ona měla jedinou soupeřku. Tu se jí porazit bohužel nepodařilo, ale i druhé místo bylo pro ní úspěch. I když by třeba nemusela, dala do jízd všechno a snažila se. Další o kategorii výše byl Nikolas. Ten měl soupeřů a soupeřek opravdu hodně. Už první jízdou, která byla nejrychlejší z celého prvního kola, dal jasně najevo, že letos bude velice těžké ho porazit. Když někteří navíc chybovali a třeba i bylo pár pádů, nejen že svou kategorii s přehledem vyhrál, ale celkově byl i druhým nejrychlejším jezdcem.

1
ZASE BRZY JUKNĚTE, CO SE STALO NOVÉHO.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one